کارامدی و مصرف باصرفه پکیج های گرمایشی سبب جایگزینی آن ها با موتورخانه ها شده است . طراوت و تنوع این وسایل گرمایشی احتمال دارد سبب ساز سردرگمی در خرید و تعیین گزینه مطلوب گردد .

کارامدی و مصرف باصرفه پکیج های گرمایشی سبب جایگزینی آن ها با موتورخانه ها شده است . طراوت و تنوع این وسایل گرمایشی احتمال دارد سبب ساز سردرگمی در خرید و تعیین گزینه مطلوب گردد .


به کار گیری از یک پکیج گرمایشی برای دو واحد اداری که مصرف آب گرم چندانی ندارند در شکل متناسب بودن توان گرمایش پکیج با متراژ واحدهای نام برده و رعایت بعضی تمهیدات فنی قابل اجرا است . البته در باب واحدهای مسی با اعتنا به محدودیت تامین آب گرم در پکیج ها و هم قابلیت مصرف آب گرم هم زمان در دو واحد مسی , نصب یک پکیج گرمایشی برای دو واحد مسی , اگر چه متراژ پاره ای داشته باشند , مطلوب نمی باشد .


پکیج ها چه مزایا و معایبی دارند؟

پکیج های شوفاژ , چندین سالی است که از محبوبیت متعددی برخوردار گردیده اند . این پکیج ها که تحت عنوان جایگزینی برای شوفاژخانه ها مطرح می گردند , مزایایی به قرار ذیل دارا هستند :

 • استقلال مصرف کننده
 • صرفه جویی انرژی
 • دسترسی آسوده به پکیج
 • تهیه به طور دلخواه
 • کاهش هزینه انرژی
 • کاهش هزینه تعمیرات
 • عدم نیاز به عایق کاری


به خواسته یاری به تعیین با جزییات بیشتر , معایب آن ها را هم به دنبال برمی شماریم :

 • قدمت کمتر این سیستم نسبت به موتورخانه
 • اشغال فضای درون واحد
 • سعی کمتر در متراژهای بالای ۳۰۰ متر
 • گونه بندی و گونه های پکیج های گرمایشی

پکیج های گرمایشی از جنبه های متمایز مدل بندی می شوند . به صورت کلی , پکیج های گرمایشی از نگرش بعد ها و حالت فیزیکی هم به دو مدل تقسیم می شوند ; پکیج های دیواری و پکیج های زمینی . در یک کدام از کلی ترین جور بندی ها , پکیج های دیواری - که در مصارف خانگی پرکاربردتر میباشند - به دو دسته ترکیبی و مخزن دار تقسیم می گردند .


پکیج های رشته دار :

داخل دودکش این پکیج ها , فنی موجود است که به خروج هرچه خوبتر دود از دودکش یاری می نماید . غالبا به این شکل سفارش میشود که در صورتی پکیج در فضای گشوده مثل بالکن باشد , یا این که مسیر دودکش دربرگیرنده ۳۰ سانتیمتر و بیش تر لوله افقی باشد ویا مسافت عمودی تا خروجی کمتر از ۳ متر باشد , به طبع از جور رشته دار استعمال گردد .

پکیج های یک مبدله :

این پکیج ها از یک مبدل منفعت میبرند ; به این معنی که کلیه آبگرم ما یحتاج واحد از روش یک مبدل مهیا میشود . این پکیج ها در مقایسه با پکیج های دو مبدله , سریعتر رسوب میگیرند .

پکیج های دو مبدله :

این پکیج ها - برخلاف جور پیشین - از دو مبدل حرارتی منفعت میگیرند که یک کدام از آنها مسئول تامین آب گرم شوفاژ و دیگری یگانه خریداری کردن آب گرم مصرفی است . این دستور موجب گردش همیشگی آب گرم شده و در سود رسوب گیری در این مدل کمتر است .


نسبتاً کلیه پکیج هایی که پباده سازی گردیده اند , دارنده سیستم عیب یاب اتومات با کد می باشند . حسن این قابلیت و امکان در عیب یابی پرسرعت چه بسا بوسیله استفاده کننده عادی میباشد .

چنین پکیج هایی , دارنده عیب یاب مجهز به سنسورهای در دست گرفتن کارایی می باشند . خطاهای تلاش به طور کدهای مشخص و معلوم در صفحه نمایش پکیج اکران داده شده و استفاده کننده یا این که تعمیر کار با مراجعه به دفترچه موعظه پکیج متوجه دسته عیب می شود .

کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

پکیج ,های ,ها ,گرمایشی ,یک ,آب ,پکیج های ,پکیج ها ,آب گرم ,های گرمایشی ,این پکیج ,تعیین گزینه مطلوب ,وسایل گرمایشی احتمال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18636176 18421610 18553751 18313334 17900177 17634680 18710666 18618849 18187889 18710666