جهت نصب ظرف دستشویی بایستی تحت آن تماما صاف باشد تا در سود آن پیاله دستشویی هم صاف نصب شود . مرحله پیاله سرویس بهداشتی هم بایستی برابر با تراز دستشویی باشد . یعنی نه بالاتر و نه پایین تر باشد .

نکاتی جهت نصب سنگ سرویس بهداشتی اهل ایران


جهت نصب ظرف دستشویی بایستی تحت آن تماما صاف باشد تا در سود آن پیاله دستشویی هم صاف نصب شود . مرحله پیاله سرویس بهداشتی هم بایستی برابر با تراز دستشویی باشد . یعنی نه بالاتر و نه پایین تر باشد . جلو و پشت سنگ دستشویی نباید در سوی قبله باشد و همینطور بایستی با دیوارها مسافت داشته باشد . همینطور عایقکاری کف سرویس بهداشتی یعنی پایین سرویس بهداشتی جهت خودداری از شکافت آب و ساخت نم و رطوبت فراوان اضطراری است .

یکی از نیازهای هر ساختمان توالت یا این که سرویس بهداشتی است . امروزه در هر ساختمانی دستشویی , توالت یا این که سرویس بهداشتی موجود هست . در واقع سوای وجود سرویس بهداشتی , آن ساختمان ناقص می باشد .

با اعتنا بدین اینکه وجود دستشویی در هر ساختمان واجب است و در شکل عدم وجود توالت , آن ساختمان مبتلا نقصان میشود , این قابلیت موجود هست که نصب دستشویی و سنگ دستشویی فرنگی سوای اعتنا باشد . مطلقا با وجود این نیاز مبرم به دستشویی و توالت نصب آن نیز از اهمیت متعددی برخوردار است . حالا ما می خواهیم تعدادی نکته حائض اهمیت هنگام نصب سنگ دستشویی را ابلاغ کنیم .


رعایت نکات فنی جهت نصب اصولی کاسه دستشویی ضروری است . از این جهت که سرویس بهداشتی یک کدام از پر کاربرد ترین قسمت های ساختمان می باشد و می بایست نکات فنی و استاندارد در آن رعایت شود . علاوه بر ایجاد دستشویی , نصب پیاله دستشویی نیز نکاتی داراست که می بایست اجرا شوند . هنگام نصب سنگ سرویس بهداشتی ایرانی بایستی مواقعی را در حیث گرفت تا سود کار مطلوب و قابل به کار گیری باشد .


سرسنگ دستشویی از محصول چینی لعابدار و در رنگها و طرحهای متعدد ساخته می شوند برای کار گذاشتن سنگ دستشویی می بایست به یک سری نکته حائض اهمیت اعتنا کرد .

مرحله سنگ دستشویی بایستی همتراز با کاشی کف باشد . زیرسنگ سرویس بهداشتی بایستی کاملاً از مصالح مطلوب مثل ماسه قابل انعطاف لبریز شده باشد . ماسه قابل انعطاف موجب میشود که یک بستر مطلوب برای کار گذاشتن ظرف دستشویی بوجود آید و از شکستن سنگ دستشویی خودداری نماید .

در هر طرف سنگ سرویس بهداشتی بایستی دست کم ۳۰ سانتیمتر مسافت از دیوار تمام شده حریم مراد شود .عایقکاری کف سرویس بهداشتی بایستی در تحت سنگ دستشویی به طریق یک پارچه قرار گرفته و تا باطن لوله فاضلاب ادامه یابد .محور طولی سنگ سرویس بهداشتی نباید در سوی محور قبله قرار بگیرد .سرویس بهداشتی شرقی یا این که به عبارتی دستشویی ایرانی سرویس بهداشتی همگانی در کشور ایران است که در کلیه ساختمان ها موجود هست . دستشویی و دستشویی در تمام ساختمان ها موجود است و جزو لاینفک ساختمان ها می باشد . پس هنگام تولید آن می بایست نکاتی را رعایت کرد تا تولید آن اصولی صورت بپذیرد .


نکات فنی نصب کاسه دستشویی

بجهت اهمیت دوچندان سنگ سرویس بهداشتی حتمی است مال آن هم اساسی تلقی می شود . پس مال سنگ دستشویی بایستی چینی دارنده لعاب باشد . این مدل سنگ های دستشویی در تمام فروشگاههای ساختمانی وجود دارد . همینطور میزان سنگ سرویس بهداشتی هم با اهمیت است . بعضی از پیاله های دستشویی کوچک می باشند که صرفا برای ساختمان هایی با جمعیت نادر مطلوب است . در مکان های همگانی و پرجمعیت بایستی از پیاله سرویس بهداشتی وسیع مصرف شود .کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

دستشویی ,سرویس ,بهداشتی ,سنگ ,نصب ,بایستی ,سرویس بهداشتی ,سنگ دستشویی ,سنگ سرویس ,جهت نصب ,نصب سنگ ,سرویس بهداشتی بایستی ,پیاله سرویس بهداشتی ,مرحله پیاله سرویس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18037850 18387115 18603082 18069991 17950774 17941287 18625805 18459970 18252884 18834659