شرکت بیگ آس ایالات متحده معتقد است که پنکه های سقفی می بایست به تفکر منش چاره ای برای خویش باشند .


شرکت بیگ آس ایالات متحده معتقد است که پنکه های سقفی می بایست به تفکر منش چاره ای برای خویش باشند . مبتنی بر شواهد در سال ۲۰۱۲ کمپانی هایکو باد بزن سقفی ایجاد کرد که دارنده نمایشگر اندازه جنبش , دمای اطراف و مقدار رطوبت در حین کارکردن بادزن بود . هم اکنون کمپانی طی اطلاعیه ای اعلام نموده است که هایکو با به کار گیری از فنّاوری احساس کننده SenseMe در کنار ترموستات توسعه یافته نست Nest کار خواهد کرد . به این ترتیب خانه هایی که متصل به وب خواهند بود مدام خنک میمانند .

به گفته ی الکس رید : اینجانب مدام به مزاح میگم که اینجانب این کار را سال هاست که انجام می دهم . البته حقیقت این است که تنها مرتبه ترموستات منرا بالا می برد و پس ازآن سرعت رشته را و این آزاردهنده است .

این کار فراوان دشواری است که بتوانید با مارکر هوشمند کار نمایید . قصد ما این است که همان طور که وارد اطراف می شوید همان طور هم این حس را در منزل داشته باشید و این دقیقاً کارآمدی است تا جایی که قابلیت پذیر باشد .
در این مکالمات آقای معتقد است شما مدام می بایست هوای مطبوع داشته باشید فارغ از این که باد رشته شما را آزار دهد و به شما مدام شم عالی را منتقل نماید .

همیاری نست و بیگ آس تنها انتقال داده ها به یکدیگر نمی باشد بلکه این یک همیاری وسیع است که از فصل تابستان قبل به وسیله گروهی از تولیدکنندگان تولیدها خانگی به وسیله گوگل راه اندازی شده است که درحال توسعه یک کانال بر طبق IP بر طبق IP میباشد که از راه های سیستم های پایین اینترنت حاذق برقراری رابطه باشند .

فن های این موسسه ساخته شده از بامبو که از ۵ لایه فشرده شده استفاده شده و کامپوزیت های شیشه ای ساخته شده و رنگ آنان همانند رنگ های ماشین فراوان شکیل و قشنگ میباشند . مصرف این باد بزن های برای درون و بیرون منزل طراحی شده است .

این پنکه های علاوه برساخت زیاد سبک و مستحکم مجهز به سنسورهای یک دست و سازگار کمپانی Nest است که به وسیله گوشی های هوشمند قابل کنترل می باشد . علاوه بر داشتن یک لامپ لبریز فروغ و روشنایی و کم مصرف از روش اپلیکشن شما قدرتمند خواهید بود اندازه سرعت رشته , مرتبه هوا و مقدار رطوبات را غیر وابسته در اختیار گرفتن نمایید و یا این که این که بسته به دمای درخواستی در دست گرفتن را دست خویش دستگاه بسپارید .


آقای الکس رید میگوید : اینک که میتوانیم سنسور ها و رادیو ها را همگی جا در اختیار بگذاریم , شتاب ی طلایی موجود هست تا زمان را از دست ندهیم . به گفته ی وی باخت یا این که توفیق اینترنت بسته به اشخاص داراست که می توانند از آنان برای آسایش و راحتی خویش به کارگیری نمایند و یا این که این که از آن به کارگیری های بیهوده ببرند .

کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

های ,کار ,ای ,خویش ,یک ,مدام ,است که ,این که ,که از ,یا این ,پنکه های ,ایالات متحده معتقد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18340791 17883291 18356148 18936107 18274445 17968150 17977108 18242804 18869713 18120753