دیوارپوش فایبر گلاس و مزایای آن
در پباده سازی دکورا سیون به طرق امروزی و تازه که این روز ها باب شده است دیوار ها نقشی انتخاب کننده و کلیدی دارا هستند .

دیوارپوش فایبر گلاس و مزایای آن
در پباده سازی دکورا سیون به طرق امروزی و تازه که این روز ها باب شده است دیوار ها نقشی انتخاب کننده و کلیدی دارا هستند . هر چند هنوز دیوار های معمولی نگارگری شده با رنگ های خنثی هواداران مختص خویش را دارااست البته دیوارپوش ها اعم از متریالی می باشند که در تزیین منزل ها بسیار آیتم به کار گیری قرار میگیرند . دیوارکوب ها اشکال گوناگون و متاع های متعدد دارا هستند که بسته به ذوق وسلیقه و نیاز ساختمان و خصوصیت های شان موضوع به کارگیری قرار میگیرند .

در این مطلب به بازنگری یکی از اشکال دیوارپوش های پرطرفدار , یعنی دیوارپوش های پلیمری و فایبرگلاس پرداخته ایم . این دیوارپوش ها جز مصالح نو و نوظهور میباشند البته خب مقام خیر و خوبی در بازار دارا هستند و اعتنا خیلی از طراحان دکورا سیون داخلی و ساختمان سازها را به خویش جلب کرده اند . اکثر اوقات مواد و مصالح جدیدی که ایجاد می شود , نیز کیفیت و خصوصیت های مواد کهن را دارا هستند و نیز خوشگل خیس و خوب تر پباده سازی میشوند . به عبارت دیگر یعنی به عبارتی خصوصیت های تولیدها قبل به طولانی تر ی خصوصیت های طولانی تر و ظاهری قشنگ خیس دارا هستند .

دیوارپوش های پلیمری
دیوارپوش های پلیمری که به طریق توری های رول صورت میباشند از پلی پروپیلن ساخته می گردند . از خصوصیت های اصلی این دیوارکوب ها مقاومت بالای آنان در قبال خوردگی , نوروروشنایی خورشید و رطوبت می باشد . این دیوارپوش ها ارتفاع قدمت بالایی نیز دارا هستند که استعمال از آن ها را مقرون به صرفه ساخته است . تنوع رنگی که در دیوارپوش های پلیمری موجود هست منجر شده گزینش از بین آنان مطابق با ذوق های مختلف امکان پذیر باشد .

دیوارپوش های فایبر گلاس
این دیوارپوش ها به طور پارچه می باشند , یعنی تار و پود دارند . ولی چون از الیاف شیشه به اسم فایبرگلاس تشکیل شده گردیده اند استحکام بالایی دارند . تداوم این الیاف در قبال آب و حرارت و مواد شیمیایی بالا است و می توان آنها را روی هر سطحی نصب کرد .

خصوصیت های دیوارپوش های فایبر گلاس
این دیوارکوب ها سمی نبوده و علاوه بر این , سازگار با محیط زیست می باشند . خصوصیت عالی دیگر دیوارپوش های فایبر گلاس غیر قابل اشتعال بودن آنها است . به این ترتیب برای مکان هایی که احتمال حریق موجود هست می توانند به راحتی موضوع استعمال قرار بگیرند .
دیوارکوب های کلاس A عایق آتش می باشند و از انتقال آن پرهیز می نمایند . به کار گیری از دیوارپوش های پلیمری محدودیتی ندارد و می توان از آنها در هر مکانی و روی هر سطحی استفاده نمود ولی دقت بدین خصوصیات سبب می شود بتوان شایسته ترین به کار گیری را از این مدل دیوارپوش ها داشت . به عنوان مثال در مکان هایی که مرتبط با خردسالان است نظیر بعضی مریض خانه ها و یا این که مهد خردسالان می توان با به کار گیری از چنین دیوارکوب هایی خطر پیدایش حادثه ها را به دست کم رساند .

در اطراف های مرطوب غالبا خطر قارچ یا این که کپک و بیگی موجود هست , با دقت به این اینکه دیوارپوش های فایبر گلاس ضد قارچ و بیگی است می شود به راحتی در محیط های مرطوب به خاطر سهل و آسان از آن به کار گرفت . خیلی از دیوارپوش ها میباشند که زیبایی و استمرار ضروری را دارا هستند ولی مقاومت آن ها در قبال رطوبت تحت است . همین خصوصیت باعث شده تعیین ها برای چنین محیط هایی محدود باشد . پس بی شک برای محیط های مرطوب دیوارپوش های پلیمری شایسته ترین تعیین است .

دیوارپوش های پلیمری در ساختارشان دارنده بافت هایی می باشند که صدا را جذب می نمایند و در سود برای اماکن مالامال سر وصدا و نامرتب نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند .

کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

های ,دیوارپوش ,ها ,خصوصیت ,دارا ,فایبر ,دیوارپوش های ,دارا هستند ,های پلیمری ,فایبر گلاس ,دیوارپوش ها ,دارا هستند دیوارپوش ,نقشی انتخاب کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18323324 17891003 17906566 18825081 18825081 18356148 18945431 17933555 18187889