سوئیت با یک اتاق خواب اصولاً یک مشخصه برای اشخاص فقط و یا این که زوج های برنا به اکانت می آید که نقشه داخلی این دسته ساختمان ها برای صفحه آرایی و دکورا سیون آن برای این جور اشخاص فراوان اصلی هست .

شایسته ترین سبک انتخابی برای صفحه ارایی سوئیت های کوچک یا این که یک خوابه , سبک و پباده سازی امروزی است . برای دانایی خوبتر شما دوستان درین مبحث در لحاظ داریم تصاویری از نقشه داخلی ساختمان های یک خوابه را به اشتراک بگذاریم که اعتنا شما را به بازدید آنان جلب می نماییم .


برای پباده سازی پلان می بایست فرایند ذیل را به ترتیب دنبال نمایید :

تصمیم گیری در امر محل خدمت پلکان و بالابر

اولی و مهمترین چیزی که می بایست در پباده سازی پلان در خصوص آن تصمیم گیری و آن را در پلان جانمایی کنیم , محل سرویس پله و بالابر است . در جانمایی محل خدمت پلکان و بالابر در پلان می بایست به عواملی مانند پهنا و صورت زمین , تعداد واحد در هر طبقه , تعداد پارکینگ مایحتاج در همکف و زیرزمین ( در صورت وجود ) و. اعتنا کرد . آن گاه می بایست در امر صورت خدمت پلکان و این که خدمت پلکان ۴ طرفه , ۳ طرفه یا این که پلکان ۲ طرفه باشد , تصمیم گیری کنیم .

اگر چه هیچ ضابطه کلی دراین باره نیست و با اعتنا به طریق و بعد ها زمین و محدودیت های پروژه بایستی بهترین حالت قرارگیری پلکان و بالابر را معلوم کرد , البته معمولا بهترین حالت خدمت پلکان و بالابر در پلان سوئیت های مسی , در میانه پلان است .

فرض نمایید شما وارد یک کوچه شده اید و در سوی جهت حیاتی شمالی ایستاده اید یعنی جلوی شما جهت شمال و پشت شما جهت جنوبی است . در چنین قوانینی امتداد دست های شما امتداد کوچه یا این که خیابان است . در این حالت خانه هایی که روبروی شما قرارگرفته اند منزل شمالی اسم دارا هستند و خانه هایی که پشت رمز شما قرارگرفته اند منزل جنوبی اسم دارا هستند .

خواسته از منزل شمالی چیست؟
مراد از منزل شمالی خانه ای است که محل ورود ساختمان از سوی کوچه به تراس گشوده میشود .
همینطور شمال ساختمان به پلاک همسایه آن ختم می شود .
یک ساختمان شمالی از سوی شمال یعنی بخش نورگیر ساختمان , نور و روشنایی غیر بدون واسطه و از طرف جنوب یعنی سمت ایوان ساختمان نوروفروغ کاملاً بی واسطه اخذ مینماید .

یکی ترفندهای دکوراسیونی این است که بتوانید در بین اسباب سابق و تازه خانه تعادل ساخت فرمایید برای مثال وسایل دیرین نظیر عتیقه های تزیینی را با وسایل امروزی مخلوط فرمائید , این ایده سبب ساز میشود همگی تفکر نمایند اثاثیه خانه تان را طی یک سری سال خریده اید خیر تمامی را یکجا .

اتاق ها را بیشتراز حد مبله نکنید
فی مابین یک اتاق با مبلمان شیک و منظم با یک اتاق آکنده از مبل که تناسبی با میزان اتاق ندارد , تفاوت زیاد متعددی موجود است . مبملان خانه شما بیش تر از این که زیبایی خیره کننده ای به اتاق ها بدهند , بایستی منجر متانت شما و مهمانانتان باشد . مبلمان مطلوب بایستی به گونه ای پباده سازی و چیده شوند که بتوانند کلیه فضاهای غیرقابل استعمال اتاق شما را دراختیار و آیتم کاربرد قرار دهند . همینطور می بایست فضای در بین مبلمان به گونه ای تعیین شود که تردد را ساده تر نمایند .
ستون گذاری با اعتنا به حالت قرارگیری ماشین ها در پارکینگ و صورت پلان طبقات

بعداز این که کلیات پباده سازی پلان انجام شد و قبلی از این که سراغ انجام اصلاحات جزئی تر برویم بایستی ستون گذاری را در پلان ساختمان انجام دهیم . خیلی از دوستان عزیز در ستون گذاری ایراد دارا هستند . خلاف تصور , ستون گذاری در ساختمان های مسی کار زیاد ساده ای است .

در مقاله ای جدا در باب روش ستون گذاری در پلان معماری توضیح داده ام . درین تراز از روند پباده سازی پلان در آغاز بایستی سراغ پباده سازی پارکینگ رفته و با دقت به تعداد و وضعیت قرارگیری ماشین ها در پارکینگ , ستون گذاری را انجام دهیم . و آن گاه وضعیت قرارگیری این ستون ها را در پلان تیپ طبقات آیتم بازبینی در اختیار بگذاریم . درین تراز شاید با دقت به حالت ستون ها بدون چاره باشیم تغییرات کوچکی در پباده سازی پلان طبقات انجام دهیم .

چه بسا به صورت جزئی به مقدار محل قرار گیری مبل , صندلی ها , کاناپه و چه بسا میز عسلی های همپا مبل دقت کرده و برای خرید مبلمان در این مسیر از شخص دور اندیشی م کردن بگیرید . در بخش اعظمی از مورد ها , بی توجهی به همین نکات کوچک سبب ساز هدر رفتن هزینه های گزافی از جانب مصرف کننده شده است که عموما بعداز تعیین مبلمان احساس نیتی یا این که چه بسا حیف کردن جزو هزینه بابت ردوبدل آن را بر دوش مشتری میگذارد .

خواسته از منزل جنوبی چیست؟
مراد از منزل جنوبی خانه ای است که محل ورود ساختمان از خیابان به باطن سازه گشوده میگردد و تراس منزل در پشت ساختمان واقع شده است .
در ساختمان جنوبی ملک و واحد شما از سوی شمال و از طرف جنوب دارنده نوروفروغ بی واسطه است .
ساختمان جنوبی مزیت بزرگی که نسبت به ساختمان شمالی داراست و آن این است که در منزل جنوبی میزان تراز اشغال اثر گذار طبقات به جهت نیاز نداشتن به نورگیر مازاد اضافه از منزل شمالی است .
همینطور تعداد پارکینگ هایی که می توان در چنین خانه ای تشکیل داد زیاد بیشتر از منزل شمالی است .
نکته دیگر نقشه ساختمان تولید خانه های این مدل است که دوچندان خوش نقش تر و مرغوب تر است به همین جهت در بعضی بخش ها ساختمان جنوبی لوکس خیس می باشند .


کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

ساختمان ,پلان ,ها ,های ,یک ,منزل ,این که ,پباده سازی ,در پلان ,ستون گذاری ,از منزل ,نقشه داخلی ساختمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

18063155 18054483 18220882 18553751 18945431 17634680 18924103 18759585 18759585