آشنایی مقدماتی با انواع کولرهای گازی و انواع برند کولر گازی

در این مطلب میخواهیم درباره انواع کولرهای گازی و برندهای مختلف آن صحبت کنیم. کولرهای گازی در ایران به شدت مورد استفاده قرار می گیرند و اگر آنها را بخوبی بشناسیم می توانیم انتاب های خوبی را انجام دهیم.

آشنایی مقدماتی با انواع کولرهای گازی و انواع برند کولر گازی


در این مطلب میخواهیم درباره انواع کولرهای گازی و برندهای مختلف آن صحبت کنیم. کولرهای گازی در ایران به شدت مورد استفاده قرار می گیرند و اگر آنها را بخوبی بشناسیم می توانیم انتاب های خوبی را انجام دهیم.

پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را بخوانید.

انواع کولر گازی را بشناسیم


کولر گازی نصب شده پشت پنجره

این نوع کولر یک سیستم یکپارچه است که همه اجزاء آن بصورت فشرده و جمع و جور داخل یک محفظه قرار گرفته و اغلب پشت پنجره یا گاهی توی یک حفره داخل یکی از دیوار های خارجی ساختمان کار گذاشته می شود. همه قسمتهای سیستم سرمایشی کولر داخل یک محفظه است و قسمت بیرونی دستگاه گرما را به بیرون می فرستد و طرف داخلی دستگاه سرما را به داخل هدایت می کند.

کولر گازی پرتابل

این نوع از کولر هم مثل مورد قبلی همه اجزاء سیستم سرمایشی را در خود دارد و گرما را از یک دریچه از طریق یک لوله خروجی که توی یکی از دیوار های خارجی ساختمان یا پنجره نصب شده به بیرون هدایت می کند.

کولر گازی اسپلیت

این نوع کولر گازی که به کولر بی مجرا یا مینی اسپلیت معروف است، در خانه ها، هتل ها و فضاهای تجاری و خانه های چند واحدی زیاد دیده می شود. این کولر به یک آپشن محبوب در خانه هایی که سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی HVAC

سیستم مرکزی

این نوع سیستم های حرارتی بزرگترین نوع دستگاه های حرارتی است و درست مثل سیستم اسپلیت، از دو بخش تبخیر کننده و کندانسور تشکیل شده، که از طریق لوله های سرما ساز به هم مرتبط هستند. سیستم کندانس، یک محفظه بزرگ است که در فضای خارجی ساختمان کار گذاشته شده و شامل فن کندانسور، لوله های کندانسور و کمپرسور است.

برند های کولر گازی :

کولرگازی اجنرال - کولرگازی جنرال - کولرگازی گری - کولرگازی مدیا - کولرگازی تراست - کولرگازی ال جی - کولرگازی پاناسونیک - کولرگازی هیتاچی- کولرگازی میتسوبیشی - کولرگازی بوش - کولرگازی تاچی - کولرگازی گلدیران - کولرگازی سامسونگ - کولرگازی بکوو - کولرگازی دوو - کولرگازی بوتان - کولرگازی کرییر - کولرگازی دایکین - کولرگازی ایوا - کولرگازی گریر - کولرگازی هوگن - کولرگازی بویلر - کولرگازی تی سی ال - کولرگازی گودمن - کولرگازی تکنوکیت - کولرگازی آکایی - کولرگازی سام - کولرگازی توشیبا - کولرگازی تولیپس - کولرگازی گالانز - کولرگازی گاسونیک - کولرگازی لارس - کولرگازی سانیو - کولرگازی وستل - کولرگازی کین - کولرگازی آرتی سی - کولرگازی اسنوا - کولرگازی ویرپول - کولرگازی ایران رادیاتور - کولرگازی تکنوگاز - کولرگازی پاکشوما - کولرگازی آرچلیک - کولرگازی چیگو - کولرگازی بهی - کولرگازی وستینگ هاوس - کولرگازی وست پوینت - کولرگازی وستل

اگر به تعمیرات انواع کولرهای گازی در تهران نیاز داشتید مثلا کولرهای گازی اجنرال یا سامسونگ و یا ال جی می توانید از این صفحه دیدن کنید و درخواست خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ دهید.

کولر های گازی پنجره ای و اسپیلت جزء دسته بندی سیستم های تهویه مطبوع خانگی و سبک قرار میگیرند باتوجه به رشد روز افزون استفاده از این تجهیزات در ساختمانها و عدم وجود نیروی متخصص کافی در حوزه تعمیرات و سرویس این دستگاه ها بستر مناسبی جهت کار و فعالیت در این زمینه را فراهم نموده است. موسسه اموزشی دانش تاسیسات پس از آموزش کامل و حرفه ای تعمیرو نصب کولرهای گازی در صورت تمایل شما را به شرکت های اجرایی در این زمینه معرفی می نماید تا بتوانید در بازار کار فعالیت خود را اغاز نمائید.


کندانسور

شستشوی کندانسور حتما باید این کار را به درستی انجام شود تا در مصرف برق و فشار از موتور کاسته شود ،با شستشوی کندانسور تمامی ذرات گرد و غبار از روی بدنه کندانسور پاک و باعث پاکسازی و رسیدن به هوای تازه به لوله های کندانسور می شود در نتیجه گاز سریع و خنک می شود و سرمای بهتری را خواهید داشت.

لوله کشی

در لوله کشی حتما باید اورداراپ رعایت شود تا از فشار بی مورد به موتور جلوگیری شود در موقع لوله کشی حتما از فنر داخل و فنر خارجی استفاده کرد خم های لوله به درستی انجام بشود ،عایق روی لوله ها حتما استاندارد و با پوشش مناسب نوار پرایمر پوشیده شود یک نصب خوب و درست باعث جلو گیری از هزینه های بعد از آن خواهد شد.


اگر سیستم کولر و یا سیستم های برودتی شما به هر دلیلی خراب شد و دچار نقص فنی شد می توانید با گروه تخصصی تعمیراتی تک کولر هماهنگی های لازم را انجام دهید ، ما در کمترین فرصت ممکن در خدمت شما عزیزان هستیم برای اینکه مشکل شما را حل نمائیم از تکنیک های حرفه ای و کارشناس های زبده استفاده می کنیم و در استخدام این چنین افراد سعی میکنیم فیلتر های خاصی را قرار بدهیم که بهترین افراد به استخدام مجموعه ما در آیند .

مزایای کولرهای گازی اسپلیت نسبت به کولرهای آبی :

کولرهای گازی و اسپلیت ها نسبت به کولرهای آبی دارای خنکی مطبوع تر، امکان تصفیه هوای داخلی و جذب ذرات و آلودگی های معلق در هوا، تأمین سریع تر دمای هوای دلخواه، قابلیت استفاده و بهره برداری در آب و هوای گرم و شرجی (مرطوب)، تأمین آسایش و رفاه بیشتر، عدم نیاز به مصرف صدها لیتر آب در هر روز، امکان تنظیم دمای هوای خنک خروجی، امکان تأمین گرمایش در مدل های خاص، عدم نیاز به اجرای کانال کشی حجیم کولرهای آبی، کارکرد بی صدا، طراحی شیک و زیبا و . می باشند.

کد خطای سیستم سرمایش گازی سامسونگ

داکت اسپلیت یا این که اسپلیت کانالی

گونه های پکیج و مدل بندی آنان

کولرگازی ,های ,گازی ,کولر ,کولرهای ,سیستم ,کولرهای گازی ,کولر گازی ,گازی و ,گازی در ,انواع کولرهای ,درباره انواع کولرهای ,میخواهیم درباره انواع ,مطلب میخواهیم درباره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
afrakala axbaz farazpcrayaneh ajilsara resine5 doustekhoda smaljenlauwar bavarhayqalatcorona pumpkadeh